Apartamento Em Boa Viagem
Το Apartamento Em Boa Viagem Ρεσίφε απέχει επίσης 6 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία Boa Viagem.
Το Πάρκο Dona Lindu απέχει 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Εμπορικό Κέντρο Recife που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.
Η στάση λεωφορείων Praca de Boa Viagem είναι σε απόσταση 350 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Εμπορικό Κέντρο Shopping Guararapes4,6 χλμ.
- Church of Nossa Senhora da Piedade4,4 χλμ.
- Πολιτιστικό Κέντρο Estacao Cultural Senador Jose Ermirio de Moraes3,4 χλμ.
- A Igreja De Jesus Cristo Dos Santos Dos Ultimos Dias4,6 χλμ.
- Church of Our Lady of Joy3,7 χλμ.
- Divisa Recife2,7 χλμ.
- Nossa Senhora do Livramento Church3,1 χλμ.
- το Εθνικό Ιστορικό Πάρκο Guararapes3,1 χλμ.
- Recife Antigo4,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre2,7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το Apartamento Em Boa Viagem;
Boa Viagem Square καθώς και Mercado de Boa Viagem βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Em Boa Viagem. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Em Boa Viagem;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Em Boa Viagem αποτελεί 34$. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Em Boa Viagem;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Em Boa Viagem.